اصلی

خدمات دکوراتیه

این روزها عمده فعالیت مجموعه ,صرف طراحی و ساخت مجسمه های متنوع با طرح و روش ساخت اختصاصی ( نگاره های لایه ای) ساخت سردیس از روی عکس افراد, سازه های متفاوت تبلیغاتی و دکوری, غرفه های خاص نمایشگاهی, ادوات دکور و … میشود.

مجموعه ی دکوراتیه با در اختیار داشتن جمعی از مجرب ترین طراحان سه بعدی کشور آماده ی ارایه ی خدمات در زمینه ی طراحی مدل های سه بعدی , از چهره , قطعات صنعتی, فضای داخلی و خارجی ساختمان, غرفه نمایشگاهی و …. میباشد

در زمینه ی هدایای تبلیغاتی حرف های بسیاری برای گفتن داریم, ماهیت محصولات تولیدی ما, و اساس ساز و کار مجموعه ی دکوراتیه, که بر اصولی مانند خلاقیت , طرح های اختصاصی و کیفیت برتر استوار است افقی روشن را در این مسیر پیش بینی میکند. من به شما گواهی میدهم که در سالهای پیش رو, هیچ زمینه ای پربازده تر از محصولات خلاقانه و کاربردی, در بازار هدیه های تبلیغاتی و سازمانی پایدار نخواهد بود.

طراحی فوق تخصصی گرافیک , الگوی برش انواع محصولات ام دی اف, چوب , بسه بندی مقوایی, پکینگ لمینت و هاردباکس(در حداقل تیراژ) برای انواع بسته بندی های صنعتی, صنایع دستی, محصولات صادراتی , خاص و …

مجموعه ی دکوراتیه با در اختیار داشتن اسکنر سه بعدی قابل حمل (SENSE 2-Made in USA) آماده ی خدمات دهی در زمینه ی اسکن از چهره ی افراد, مجسمه, قطعات صنعتی و … با اعزام کارشناس در محل شما میباشد.

فروشگاه محصولات پیش فرض دکوراتیه

در مجموعه ی دکوراتیه سعی کردیم محصولاتی رو که با سلیقه ی شما دوستان , انطباق بیشتر رو داشته, شناسایی کنیم و در خط تولید روزانه ی مجموعه قرار بدیم که بتونیم با قیمت و زمان ساخت کمتر به شما  ارایه کنیم...
تخفیف های ویژه
نگاره های لایه ای؟؟؟!!!
مجسمه سازی مدرن , نسل بعدی حجاری. آینده ی صنعت دکوراسیون پیش روی شماست.
نمونه ی محصولات پیش فرض
بیشتر توضیح میدی؟؟
جدید ترین زیر شاخه ی هنر های تجسمی ,محصولاتی متشکل از لایه های نازک چوب و برش هر لایه به صورت مجزا و در انتها , روی هم قرار گرفتن بسیار دقیق لایه ها, محصولی بی همتا رو شکل میدن که ما بهشون میگیم, نگاره های لایه ای.
پرسش های متداول
از کجا اومده؟
این سبک ساخت لایه ای, ابتکار مجموعه ی دکوراتیه است و با اینکه به صورت جسته و کریخته محصولاتی ازین دست در دنیا دیده شده, ولی هم اکنون هیچ نمونه ی مشابهی از شرکتی که به صورت منسجم و تخصصی در این زمینه فعالیت کنه, وجود نداره.
درباره ی ما

طراحی و ساخت

یکی از اصلی ترین شاخه های فعالیت مجموعه ی دکوراتیه , طراحی چهره است, که در سایز های مختلف و حتی رنگ های متعدد قابل اجرا و ساخت میباشد.

مسمه عکس ارسالی

طراحی و ساخت مجسمه از روی عکس

مجسمه های چهره بیشتر برای هدیه و یادبود کاربرد دارند , در اکثر موارد ما به شخصی که میخوایم مجسمه شو بسازیم دسترسی مستقیم نداریم و به همین خاطر در مجموعه ی دکوراتیه طراحان مجربی رو جذب کردیم که بتونن با نهایت دقت, مدل سه بعدی چهره ی شخص رو از روی عکس طراحی کنند.
طراحی از روی عکس

ساخت مجسمه چهره با استفاده از اسکنر سه بعدی

در مواردی که برای ساخت مجسمه و تندیس اشخاص, خود فرد حضور فیزیکی داشته باشه, ما به جای طراحی از روی عکس, با اسکنر سه بعدی از چهره ی شخص مورد نظر اسکن گرفته و مدل سه بعدی رو از خروجی اسکنر دریافت میکنیم. این روش سریع تر و کمی دقیق تر از طراحی از روی عکس میباشد.
اسکن در محل
طراحی سه بعدی از روی عکس

خدمات طراحی مدل های سه بعدی

حتی اگز بخواید که مجسمه یا مدل مورد نظرتون رو با سبک دیگه ای بسازید, میتونید مراحل طراحی رو به مجموعه ی دکوراتیه بسپارید. مدلسازی چهره / قطعات صنعتی / فضای داخلی منزل و ...

مطمین باشید که اشتراگ گذاری وب سایت دکوراتیه در صفحات اجتماعیتون, بزرگترین رسالت در راستای حمایت از کالای داخلیه…

محصولات . متفاوت

به جز تندیس و مجسمه ی چهره, تقریبا هر محصول دیگه ای که مد نظرتون باشه, با روش ساخت اختصاصی دکوراتیه قابل اجراست و ما از مرحله ی ایده تا طراحی و اجرا در کنارتان خواهیم بود.

موثر ترین هدیه تبلیغاتی اونیه که .

برای هدایای خاص و ماندگار

دقیقه
ثانیه

زمان رو از دست نده, فقط چند دقیقه وقت داری که از دکوراتیه ۴۰% تخفیف بگیری

مطمین باشید که اشتراگ گذاری وب سایت دکوراتیه در صفحات اجتماعیتون, بزرگترین رسالت در راستای حمایت از کالای داخلیه…

برخی از مشتریان دکوراتیه

لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو

ساعات کاری مجموعه ی هنری دکوراتیه

شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ AM - 9:00 PM
پنجشنبه ۴:۰۰ AM - 10:00 PM
جمعه تعطیل

آدرس:

ایران / تهران / خیابان پیروزی / نبرد شمالی / پلاک ۶۸

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۶۰۴۱۱۶

تلفن اضطراری: ۰۹۳۷۶۲۰۰۳۴۰