درباره ما

در دکوراتیه ما بر روی نگاره های لایه ای کار می کنیم که عمدتا با چوب انجام میشوند. نام دکوراتیه ( دکور+آتیه) به جهت نگاه همیشگی ما به آینده صنعت دکوراسیون داخلی و هنر و عدم ایستایی پیشرفت و تحقیق و توسعه در این شرکت انتخاب شد. تیم دکوراتیه با این نگرش دائما به بهبود وضعیت فعلی و شناسایی نیازهای مردم و طراحان داخلی میپردازد و این قدرت را دارد که ادعا کند هر کالایی را می تواند به سفارش مشتری ایجاد کند، حتی اگر کالایی در تخیل آنها باشد، ما آن را به تصویر می کشیم و نیاز شما را برآورده می کنیم.

تاسیس گالری

شروع فعالیت دکوراتیه با هدف ارزش بخشیدن به مواد دور ریز و بی ارزش کارتنی بود که کم کم برای ایجاد ماندگاری بیشتر و حفظ ارزش آثار از چوب برای ایجاد آثار استفاده شد و سپس با ایجاد فرایندهای مختلف رنگامیزی ، تکنیک های تلفیقی و نوپردازی و هدایت آن به سمت و سوی کاربردی کردن محصولات به نفطه اوج خود رسید. در حال حاضر دکوراتیه بیش از ۱۰۰ محصول منحصر به فرد ایجاد کرده است که می تواند به عنوان زینت بخش منزل و محل کار شما باشد.

اخیرا طراحی چهره و تهیه تندیس چهره نیز به سبد محصولات ما اضافه شده است که می تواند گزینه خوبی برای هدیه به عزیزان و دوستان باشد.

ارسال رایگان

به تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان

ضمانت محصول

عودت وجه در صورت نارضایتی شما

پرداخت امن

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب

دل نوشته هایی از هنرمند خوش ذوق جناب آقای سعید پیدا

اواسط پاییز ۹۲ بود. دفترچه ی خدمتمو پست کرده بودم و به ساعتایی که میگذروندم، دلخوشیه خاصی نداشتم، روزام تو تکراری بودن و کسل کننده بودن، از هم سبقت میگرفتن ، شده بودم یه آدم کوکی که کلا فراموش کرده بود، تفاوت چیه. زندگی از نگاهم تبدیل شده بود به مجموعه ساعاتی که مجبوری برای بقا، دست و پابزنی. از شرایطم اصلا حس رضایت نداشتم و تبدیل به یه پیر مرده ۲۴ ساله ی بدون آرزو شده بودم،

سعیدی که چند تا اسباب بازیشو خراب میکرد تا یه اسباب بازیه جدید بسازه، داشت تو باتلاق روزمرگی فرو میرفت، یه طراح که فقط تونسته بود، در حد تغییره رنگ درب کابینت کارفرماش، تاثیر گذار باشه. هدف خاصی واسه ادامه نداشتم، انگیزه ای هم نبود. هر وقت آدم موفق، کارآفرین، خلاق و یا موثری رو میدیدم، به خودم میگفتم اینا چجوری ازین کارا میکنن؟ اصن میشه مگه؟ دور و اطرافمم همه این وضعیته بد رو کامل میکردن، یادمه یه روز از بهترین دوستم شنیدم که بالاخره یه سری از مردم هم باید باشن که واسه اهداف بالاسریا کار کنن . داشتم قبول میکردم که برای رسوندن بقیه به اهدافشون ساخته شدم ، اما واقعیت چی بود؟ من کی بودم؟ برای چی به دنیا اومده بودم؟

واقعا نمیدونستم،

تا اینکه…

تو یه روزه خیلی معمولی از زمستون، یه جایی یه جمله ای خوندم، که نوشته بود، اونی که فکر میکنه میتونه و اونی که فکر میکنه، نمیتونه، در اصل هر دو درست فک میکنن. معجزه ی فکره مثبت. سعید پیدای ۲۴ ساله ی نا امیده بی هدف رو تبدیل کرد به یه طراح خلاقه امیدوار، که یه طرح و روش ساخته ابداعیش، میتونست زندگیه خیلیارو تحت شعاع قرار بده.

ادامه دادیم، طرح زدیم، خیلی کارایه قبلمونو نکردیم، کم خوابیدیم، زیاد خوندیم، پرسیدیم، دیدیم. تا تونستیم با دست خالی محصولاتی تولید کنیم، که باعث حیرت مردم بشه و طیف گسترده ای از جامعه رو مجذوب کنه. طراح این مجموعه فقط یه جوونه که از یه روزی به بعد، سعی کرد خودشو جدی بگیره و باور کنه، اگه تونستیم کاری رو انجام بدیم، که قبل از ما انجام نشده بود، دلیلش این بود که باور کردیم، تو این دنیا، هنوز کارایی هست که انجام نشده، تصمیم گرفتیم پیدا کنیم واسه چی بدنیا اومدیم، اینم مطمین باشید که وقتی یه بار تونستیم، بازم میتونیم، مطمنم که شما هم اراده کنید میتونید.

بالا