تولد دکوراتیه

گالری هنری

معرفی

داستان خلق آثار دکوراتیه، از تسلط من به نرم افزار های طراحی سه بعدی اغاز شد. بنده در ابتدا زمان قابل توجهی از روز هام رو صرف تدریس و آموزش نرم افزار های سه بعدی میکردم، تا یک روز بنا بر حادثه ای، ایده ی اولیه ی ساخت مجسمه هایی به روش لایه ای، در ذهن من ایجاد شد، و کم کم تمام زندگی من رو تحت تاثیر قرار داد، و باعث شد، تمام فعالیت های دیگر، به جز کار بر روی همین مجسمه ها را کنار گذاشته ، و به صورت تخصصی، بر رشدو توسعه ی مجموعه ی دکوراتیه متمرکز شوم.

در این مسیر همسفرانی فوق العاده قسمت من شدند، که برای داشتنشان خدا را بی اندازه شاکرم.
امروز مجموعه ی دکوراتیه با راه اندازی خط تولید، مونتاژ و فروش منسجم در شبکه های مجازی و وب سایت، بیش از پیش رابطه اش را با شما هنر دوستان گرامی نزدیک کرده است.
امیدواریم روزی بتوانیم در تمام شهر های کشور و حتی خارج از مرز ها، با دعای خیر شما، محصولات دکوراتیه را معرفی و بفروش برسانیم.

گالری هنری

مقدمه

 

افتخار میکنیم که توانسته ایم در این مدت کوتاه با محصولات ابتکاری که درواقع، قبل از ما، هیچ نمونه ی مشابهی نداشته اند، در دل شما عزیزان و هموطنان گرامی جایی باز کنیم.

هدف دکوراتیه قطعا راهیابی به بازار های جهانی و درخشیدن نام دکوراتیه به عنوان یک محصول مبتکرانه و با کیفیت ایرانی در دنیاست.

 

در دکوراتیه هیچ محدودیتی وجود ندارد، و بخاطر داشته باشید، شما هر طرح ذهنی، در هر سایزی و با هر جنسی و به هر رنگی را میتوانید در دکوراتیه شفارش دهید، مجموعه ی دکوراتیه فوق العاده استقبال میکند از سفارشاتی با حجم بالا , مشاوره در تبلیغات و سیستم بسته بندی, دکوراسیون و … با تشکر از توجهتون.

برخی از نظرات

ارسال نظر

نام
ایمیل
وب سایت
پیام
تخفیف 50 %
تخفیف 10 %
پوچ.
پوچ.
کد تخفیف 20 %
کد تخفیف 30 %
شانستو امتحان کن و تا 50 درصد تخفیف بگیر...
گردونه رو بچرخون و نصف مبلغ خریدتو برنده شو...
تمام مخاطبین دکوراتیه شانس اینو دارن که از 10 تا 50 درصد از ما تخفیف بگیرند.ایمیلتونو وارد کنید و گردونه رو بچرخونید.یادتون باشه فقط یکبار فرصت دارید .کوپن تخفیفی که میبرید فقط یک روز اعتبار داره.